Акции
Официальный Garmin ECHOMAP UND 92sv.GT 54xdcr!

Официальный Garmin ECHOMAP UND 92sv.GT 54xdcr!

Модель:Garmin ECHOMAP UND 92sv.GT 54xdcr
Наличие:В наличии
Цена: 41769.00грн. Без НДС: 41769.00грн.

Доступные варианты

* Доставка товара:


* наши контакты:


Количество:     - или -   В заметки В сравнения

Наш магазин занимается реализацией продукции официально завезенной в УКРАИНУ с последующим гарантийным и послегарантийным обслуживанием

ОБУЧЕНИЕ И ПРОДАЖА ЭХОЛОТА БУДЕТ ПРОИЗВОДИТЬСЯ В СПЕЦИАЛИЗИРОВАННОМ МАГАЗИНЕ
Посетите наш магазин и гарантированно получите максимальную скидку
В НАЛИЧИИ ИМЕЕТСЯ БОЛЕЕ 100 МОДЕЛЕЙ ЭХОЛОТОВ И НАВИГАТОРОВ

 

ПОСЕТИТЕ НАШ САЙТ eholot.net.ua

Набери в Google эхолот & навигатор

 

Garmin ECHOMAP UHD 92sv GT54xdcr

Багатофункціональний картплоттер Garmin ECHOMAP UHD 92sv з сенсорним, ультрачітким екраном 9" та швидкознімним кріпленням у комплекті. Підключіть до ехолота/картплоттера ECHOMAP UHD трансдьюсер користуйтесь сонаром надвисокої чіткості Ultra High-Definition, а також традиційним сонаром CHIRP ClearVu та SideVu.

Багатофункціональний картплоттер Garmin ECHOMAP UHD 92svGT54 з сенсорним, ультрачітким екраном 9” та швидкознімним кріпленням у комплекті. Підключіть до ехолота-картплоттера ECHOMAP UHD трансдьюсер (купується окремо) і користуйтесь сонаром надвисокої чіткості Ultra High-Definition, а також традиційним сонаром CHIRP ClearVu та SideVu.

  • Опціональний трансдьюсер Garmin GT54 дозволяє переглядати неймовірно деталізоване зображення усього, що відбувається під човном

  • Здійснюйте обмін даними з іншими сумісними пристроями ECHOMAP UHD або ECHOMAP Ultra на борту (тільки для моделей 7 та 9 дюймів).

  • Синхронізуйте ваш ехолот зі смартфоном або планшетом та управляйте даними з будь-якого місця на борту

  • Широкий асортимент завантажених базових карт для здійснення навігації

  • Сумісність з найпотужнішим троллінговим мотором на ринку Garmin Force

  • Створюйте власні карти на ходу та налаштовуйте їх під власні потреби

  • Споживана потужність 18 Вт

Додайте трансдьюсер

Трансдьюсер GT54 надає можливість користуватись скануючим сонаром Ultra High-Definition ClearVü та SideVü для всебічного сканування, який забезпечує кришталево-чіткі зображення навколо човна, робить деталі зображення настільки чіткими та точними, що ви насправді можете побачити рибу, що завмерла біля гілок занурених дерев, у водоростях або біля скель. Крім того, пристрій оснащений традиційним сонаром CHIRP з широким променем для отримання відмінного розподілу цілей.

Опціональна картографія

Опціональні карти BlueChart g3 Vision з інтегрованим контентом Garmin та Navionics забезпечують неперевершене покриття та деталізацію з підтримкою додаткових прибережних діаграм.

Програма QuickDraw Contours

Ви можете створити власні риболовецькі карти на екрані пристрою з ізобатами 1’. Зберігайте дані для себе або викладайте їх до спільноти Quickdraw Community у Garmin Connect. Прилад запам'ятовує до 5000 маршрутних точок і до 100 маршрутів. Активний трек має 50000 точок, картплоттер може зберігати в пам'яті до 50 треків.

Бортова мережа

Якщо ви володар декількох сумісних ехолотів ECHOMAP UHD або ECHOMAP Ultra, ви можете здійснювати обмін інформацією між ними. Наприклад, ви можете направляти на усі пристрої, включені в мережу, дані сонара, користувацькі дані, карти, тощо (лише для моделей 7” та 9”).

Мережі NMEA 2000 та NMEA 0183

Переглядайте дані автопілота, цифрових перемикачів, аудіо систем FUSION-Link, VHF, AIS, медіа файли, прогнози погоди та інші дані на одному екрані.

Додаток Active Captain

Вбудований WI-FI дозволяє синхронізувати ваш ехолот з повнофункціональним додатком Active Captain, який встановлюється на смартфон або планшет. Додаток відкриває доступ до функції OneChart, на екран картплоттера можна виводити повідомлення про дзвінки та текстові повідомлення1, оновлювати ПЗ, обмінюватися картами QuickDraw і маршрутними точками безпосередньо між сумісними приладами.

Сумісність з троллінговим мотором Garmin Force

Управляйте найпотужнішим та найбільш енергоефективним троллінговим мотором на ринку Garmin Force2, здійснюйте навігацію до шляхових точок, прямуйте маршрутом з екрана вашого картплоттера.

Підтримка сонара

Ехолот-картлоттер ECHOMAP UHD 92sv GT 54 сумісний з великою кількістю сонарів Garmin (продаються окремо), включаючи систему скануючого сонара Panoptix LiveScope, який дозволяє переглядати на екрані ехолота все, що відбувається навколо вашого човна в реальному часі.

Вбудований сонар Ultra-High Definition Sonar

Переглядайте детальні зображення риби та підводних об'єктів на неймовірно чіткому, високодеталізованому зображенні, яке забезпечує вбудована система скануючого сонара Ultra-High Definition Scanning Sonar.

Система скануючого сонара Ultra-High Definition Scanning Sonar вбудована в ехолоти echoMAP UHD

 

 

 

Технические характеристики
Размеры: 28.8 x 16.3 x 5.1 см.
Размер дисплея: 19.8 x11.2 см., диагональ 9" (22.75 см.)
Разрешение дисплея: 480 x 800 пикс.
Тип дисплея: цветной WQVGA дисплей
Подсветка дисплея: Да
Частота: 200/77/260/455/800 кГц
Мощность: 500/4000 Вт
Диапазон напряжения: 10В-32В
Максимальная глубина: 700 метров в пресной воде / 335 метров в морской воде (максимальная глубина зависит от типа дна и параметров воды)
Водонепроницаемость: да (IPX7)

Написать отзывВнимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Плохо           ХорошоМетки: eholot, garmin, echoMAP, 92, sv